Mercedes V-klasse Marco Polo Mopf2
Bouwjaren: 2024-
Meer over deze uitvoering
Westfalia bouwt de Marco polo nu al veertig jaar. Altijd op basis van compacte Mercedes busjes en vanaf 1996 met een hefdak en eigenlijk op dezelfde leest geschoeid van de vertrouwde California. Inmiddels zijn we toe aan de 3e generatie V-Klasse Marco Polo. De aanduiding Mopf2 (of Mopf II) staat bij Mercedes-Benz voor Modellpflege II. Dit is de interne Duitse fabrieksterm voor de tweede generatie facelift
De Marco Polo heeft dus die herkenbare inrichting met een ruime kastenwand met 2-pits gasfornuis, ruime koelbox, 2 draaibare en hoogteverstelbare voorstoelen en een uitklaptafel aan het keukenblok. de elektrisch klapbare achterbank, het ruime hefdak dat naar keuze elektrisch bediend of handbediend is, is uitgevoerd met een 2-laags hefdakdoek met baleinen rondom, waardoor het eigenlijk als een balg altijd goed en makkelijk invouwt.
Verder zijn er veel mooie opties zoals een luchtveringssysteem met automatische ‘leveler’ functie, waarmee je met een druk op de knop de camper waterpas zet, maar ook een uitgebreid besturingssysteem voor camper en auto, waarmee je met behulp van het grote widescreen display óf met de app op je telefoon alle belangrijke camper functies kunt bedienen.
En dan kun je ook nog in de optielijst van Mercedes-Benz een indrukwekkende lijst van comfort en rijdersopties aanvinken!
Campers te koop van de uitvoering Mercedes V-klasse Marco Polo Mopf2
Kopje koffie?
Kom eens bij ons langs en we vertellen je graag meer over onze campers.